شرکت یوزیل UISZL یک شرکت در زمینه فناوری تبرید

شرکت مبرد ژجیانگ جینزه با مسئولیت محدود با نام تجاری یوزیل UISZL  یک شرکت صنعتی است که به طور حرفه ای در زمینه تحقیق و توسعه، ساخت و فروش مبردها فعالیت دارد.این شرکت دارای 3پایگاه تولیدی و مرکز تحقیق و توسعه در شهر کوژو چین می‌باشد.

این شرکت توانایی تولید انواع گاز مبرد مختلف را در بسته بندی مختلف r134a، r22، r410a، r422d، r407c، r404a و غیره که مطابق با استاندارد ARI-700 است، عرضه کنیم.
کالاهای شرکت به سراسر جهان، مخصوصاً به ایالات متحده آمریکا ارسال می شود. آمریکای جنوبی و ایران، خاورمیانه و …

محصولات شرکت یوزیل UISZL

محصولات اصلی شرکت یوزیل UISZL تولید R134a، R22، سری 4، سری 5، R600a، R290 و غیره هستند. این شرکت تولیدی، به دلیل موضوعات محیط زیستی 80 درصد از تولیدات خود را به خارج از چین صادر می‌کند.

استاندارهای شرکت یوزیل UISZL

این شرکت توانسته استاندارهای

  •    سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001:2004
  •    سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008
  •   سیستم مدیریت کیفیت خودرو TS16949:2009

را پاس کند.

با توسعه علمی این شرکت و  فناورهای تولید پیشرفته همچنین بهره‌گیری از نیروی فنی و متخصص توانسته کیفیت تولیدات خود را تضمین کند. تیم فروش حرفه ای این شرکت با نام تجاری یوزیل UISZL توانسته در بازارهای چین و خارج از این کشور در سطح جهانی شهرت یابد.

این شرکت ضمن ارائه تولیدان باکیفیت خدمات قابل قبولی نیز به خریداران ارائه می‌کند.

این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در تولید مبرد‌ها درون قوطی یا کپسول‌های کوچک می‌باشد.

به عنوان نماینده عمومی منطقه آسیا و اقیانوسیه، شرکت یوزیل UISZL سال‌ها با ITW SEXTON همکاری داشته ایم. ما یک تبلیغ موفق برای DOT can انجام دادیم. و ما شرکت پیشرو در تولید مبردهای پر کنسرو بوده ایم.

یوزیل UISZL هدف خود را در حوزه بین المملی حفاظت از محیط زیست می‌داند و اصول مدیریتی خود را بر پایه ارتقاء و نوآوری حفاظت از محیط ریست و انرژی می‌داند. UISZL مایل به توسعه و پیشرفت همراه با مشتریان است.