دانفوس Danfoss

دانفوس Danfoss | نمایندگی دانفوس ایران | محصولات برودتی و کنترلی دانفوس | کنترلر دانفوس

اگر از فعالان صنعت سرمایش باشید، یا حتی شده یکبار نیاز به تعویض قطعات در چیلر یا سردخانه‌­ی محل کار یا سکونت خود پیدا کرده باشید، قطعا نام دانفوس به گوشتان خورده است. دانفوس از بزرگترین و شناخته­‌شده‌­ترین برندهای صنعتی است. این شرکت در حوزه‌های مختلف فعالیت می­کند. از شیرآلات گرفته تا ابزارهای کنترلی، از کمپرسور گرفته تا مبدل‌‌های حرارتی، همه و همه تحت نام تجاری دانفوس عرضه می‌­شوند و کیفیت و کارایی این قطعات بر همه شناخته شده است. شرکت دانفوسDanfoss پشتیبان صنایع تبرید و تهویه مطبوع در سال ۱۹۳۳ و در کشور دانمارک تاسیس شده است. محصولات این شرکت در حوزه صنایع برودتی و تهویه مطبوع شامل انواع شیرآلات، کمپرسور، لوازم کنترل و اندازه‌گیری و اواپراتور و کندانسور و مبدل صفحه ای است. کمپرسورهای دانفوس از بهترین کمپرسورهای استفاده شده در صنعت تبرید است.

دانفوس ساخت کجاست ؟

دانفوس یک برند دانمارکی است که محصولات خود را با استاندادرهای بالا در کشورهای مختلفی از جمله؛ فرانسه، دانمارک، چین، مکزیک و … تولید می‌کند. محصولات خاصی توسط دانفوس دانمارک تولید می‌شوند و اغلب محصولات در ایران موجود بوده و از سوی نمایندگی های دانفوس ایران عرضه می‌شوند. همچنین برای محصولات سفارشی و خاص که عموما موجود نمی‌باشند، فروشگاه دکتر کول آمادگی دارد تا مستقیما از شرکت دانفوس یا از طریق نمایندگی دانفوس در یکی کشورهای منطقه کالای مورد نظر شما را تامین نماید.

کمپرسور دانفوس ساخت کجاست؟

ابتدا باید پاسخ داد که شرکت‌های وابسته دانفوس در کشورهای مختلف اقدام به تولید کمپرسورهای این شرکت می‌کنند. کمپرسور دانفوس ساخت کجاست یکی از عمده سوالات خریداران محصولات شرکت دانفوس است. باید گفت کمپرسور منیروپ دانفوس شامل سری های MT, MTZ, NTZ ساخت کارخانه دانفوس در فرانسه است و  کمپرسورهای اسکرال در کارخانه این شرکت در کشورهای چین و فرانسه تولید می‌شوند. اگرچه تولیدات مشابهه کشورهای دیگر نیز موجود می‌باشد.

محصولات دانفوس

کاربرد محصولات دانفوس

محصولات این شرکت در انواع سیستم‌های سرمایشی، سیستم‌های سرمایشی و در صنایعی همچون تاسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، فولاد و صنایع نفت و گاز به صورت گسترده به کار می‌رود. از مهمترین کاربردهای محصولات شرکت دانفوس DANFUSS می‌توان موارد ذیل را نام برد:

  • سیستم‌های سردخانه زیر صفر و بالای صفر (سردخانه‌های میوه، لبنیات، گوشت و انواع مواد غذایی و …)
  • انواع چیلر تراکمی
  • انواع یخچال‌های خانگی و تجاری

قیمت محصولات دانفوس

کاتالوگ دانفوس

کمپرسور یخچال دانفوس ساخت کجاست؟

کمپرسور یخچال دانفوس Danfoss در واقع کمپرسورهای با توان پایین شرکت دانفوس، که امروزه تحت برند سکاپ تولید می‌شود. این کمپرسورها در سیستم‌ برودتی تجاری و یخچال خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین طبق باید گفت کمپرسور یخچال دانفوس ساخت کشور چین و اسلواکی است. البته سکاپ در کشورهای آلمان و آمریکا نیز دارای مرکز تحقیق و توسعه است.

نمایندگی دانفوس در ایران