معرفی شرکت اسنوا snowa

اسنوا snowa درسال 1385در شهرک صنعتی مورچه خورت با مساحت 25000 متر مربع  توسط محمد رضا دیانی تاسیس شد اسنوا یک شرکت ایرانی تولیدکننده لوازم خانگی است. اولین محصولات آن اجاق گاز و کولر آبی بود و اکنون دامنه محصولات تولیدی آن به ماشین لباسشویی، تلویزیون و یخچال فریزر گسترش یافته‌است. نام اسنوا درواقع کوتاه شده و مخفف شده شرکت ارکان ساختار نوین ایران است و یکی از زیرمجموعه های گروه صنعتی انتخاب است. شرکت اسنوا با داشتن بیش از ۱۴۰ فروشگاه و نمایندگی اختصاصی و حدود ۱۱۰۰ فروشگاه غیراختصاصی، یکی از گسترده‌ترین شاخه ‌های توزیع در کشور را از آن خود کرده است.

محصولات کارخانه تولیدی اسنوا snowa با پنج برند اسنوا، دوو، بست، تکنوگاز به بازار مصرف عرضه می‌شوند. شرکت اسنوا کار خود را تنها با 50 الی 100 دستگاه در روز شروع کرد و میزان محصولات تولیدیش تحت تأثیر عواملی نظیر فصل، تغییرات و نوسانات بازار ارز، توانایی خرید مردم بود. این شرکت خوش سابقه در سال 1395 با بازاریابی بی نظیری که در تلویزیون کرد توانست نام خود را در خاطر مردم حک نماید.

لازم به ذکر است که برند  اسنوا Snowa برخی قطعات لازم را از کشور چین وارد می کند و در کارخانه های ایرانی مونتاژ می نماید. چرا که هزینه های خرید دستگاه های تولید چنین قطعاتی آن قدر بالا بود که سیاست شرکت انتخاب تکنیک مونتاژ به جای تولید آن ها بود. اسنوا snowa در حال حاضر نه تنها تأمین کننده نیاز های داخلی کشور ایران است بلکه در زمینه صادرات به کشور های خاورمیانه علی الخصوص کشور عراق نیز فعالیت قابل توجهی دارد.

پیشنهاد خرید ویژه از دکتر کول | خرید اقساطی لوازم برودتی و کولر اسپلیت پیشنهاد خرید:قالب جایخی یخچال ساید اسنوا 

بهترین محصولات برند اسنوا snowa

تمامی محصولات برقی، سرمایشی و گرمایشی برند اسنوا snowa از محبوبیت خوبی برخوردار هستند و دارای فروش خوبی می باشند چرا که دو بعد مهم، که همان قیمت متعادل و کیفیت خوب هستند، را ملاک قرار داده است.

این برند در زمینه لوازم خانگی دارای محصولاتی از قبیل اجاق ‌گاز های اسنوا، مایکروفر ، هود و سینک ، جارو برقی، ماشین ظرف ‌شویی، ماشین لباسشویی اسنوا در ظرفیت های متفاوت، کولر آبی، یخچال ‌فریزر در انواع مدل تک در، ساید بای‌ ساید، تلویزیون های، محصولات توکار اسنوا که به کاربر امکان انتخاب رنگ دلخواه را می دهند، می باشد.

پیشنهاد خرید ویژه از دکتر کول | خرید اقساطی لوازم برودتی و کولر اسپلیت پیشنهاد خرید: یخساز یخچال اسنوا

در بسیاری از مواقع خرابی و از کار افتادن یخساز یخچال اسنوا به دلیل ایراد و نقص فنی در هریک از اجزا و قطعات این بخش است. از این‌ رو تنها راهکار رفع مشکل این است که قطعات معیوب یخچال اسنوا با قطعات اصلی و باکیفیت جایگزین شوند.

موتور دمپر یخچال و فریزر اسنوا snowa

دمپر یخچال قطعه ای است که در ظاهر شبیه به فن می باشد. این قطعه از یک موتور خیلی کوچک و چند پره شبیه به فن تشکیل شده است. پس اگر موتور دمپر یخچال خراب شود محیط داخلی یخچال گرم می‌شود.

پیشنهاد خرید ویژه از دکتر کول | خرید اقساطی لوازم برودتی و کولر اسپلیت پیشنهاد خرید: موتور دریچه یخچال اسنوا

قیمت محصولات اسنوا در فروشگاه دکتر کول

برای اطلاع از قیمت به روز یا مشاوره در جهت خرید محصولات با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

دفتر فروش : 35543344- 061       مشاوره:  09160050259