شرکت ویرپول یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان است. این شرکت آمریکایی چندملیتی است. شرکت ویرپول سالیان زیادی است با تولید لوازم خانگی لوکس و عرضه آن به سراسر دنیا جایگاه ویژه ای در تولیدات لوازم خانگی دنیا داشته است. این شرکت از سال ۲۰۰۶ درپی پیشی گرفتن از شرکت سوئدی الکترولوکس، به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی جهان شناخته می‌شود.تنوع محصولات برند ویرپول باعث شده است که هر فردی یا توجه به نوع نیاز و سلیقه خود از لوازم خانگی مارک ویرپول استفاده کند. این شرکت انواع لوازم خانگی از جمله؛ یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و ماکروفر را تولید می‌کند.

کارخانه تولید لوازم خانگی در دنیا دارد که به صورت پیشرفته تولید لوازم خانگی ویرپول را انجام می دهند. ویرپول یک برند آمریکایی چند ملیتی است که برای اولین بار توسط لوئیز آپتون تاسیس شده است و به شهر جهانی دست یافته است.

خدمات پس از فروش شرکت ویرپول

این شرکت در ایران خدمات پس از فروش ویرپول رسمی ندارد. اگرچه تعدادی خدمات اقدام به ارائه خدمات با عناوین مختلف می‌کنند. به هر حال در هر صورت اگر یخچال فریزر شما دچار ایراد شد می‌توانید از طریق قسمت نمایندگان مورد اعتماد سایت دکتر کول با نزدیکترین خدمات شهر خود در تماس باشید.

خرید موتور فن یخچال فریزر ویرپول