(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5ZBFSP5');

10 مدل از بهترین کولر های گازی ایرانی و خارجی در بازار

10 مدل از بهترین کولر های گازی ایرانی و خارجی در بازار

در زمان انتخاب کولر گازی، یکی از متداول‌ترین سؤالاتی که ذهن مشتریان را به خود مشغول می‌کند، اطلاع از بهترین مدل‌های کولر گازی خارجی و ایرانی است. هرچند که خوب یا بد بودن، فقط واژه‌هایی توصیفی به شمار می‌روند که به‌تنهایی برای سنجش و بررسی کارایی کالایی نظیر کولر گازی کفایت نمی‌کنند؛ اما حقیقت این است که انواع کولرهای گازی، ویژگی‌های به‌خصوص بسیاری دارند که با اطلاع از آن‌ها و مقایسۀ هریک از این مؤلفه‌ها در مدل‌های مختلفِ این نوع از تجهیزات تبریدی و تهویۀ مطبوع؛ به‌آسانی می‌توانید خرید هوشمندانه و باکیفیتی داشته باشید.

در مطلبی که پیش روی شماست، کارشناسان مجموعۀ فروش تجهیزات تبریدی دکتر کول، مشخصاتی را که پیش از خرید کولرهای گازی و اسپلیت باید مد نظر قرار دهید بررسی کرده و ده‌ها مدل از بهترین کولر گازی ایرانی و خارجی موجود در بازار این روزها را همراه با مشخصاتشان خدمتتان معرفی کرده‌اند.

 

راهنمای خرید انواع کولر گازی (هر آنچه باید پیش از خرید مد نظر قرار دهید)

کولرهای گازی بسته به برند، نوع و ویژگی‌هایی که در هر یک از آن‌ها تعبیه شده است، سنجیده و قیمت‌گذاری می‌شوند. در ادامه، تمامی مشخصاتی که باید در زمان خرید کولر گازی به آن‌ها توجه و محصول نهایی را طبق آن‌ها انتخاب کنید، با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

 

1. ظرفیت یا توان برودتی کولرهای گازی

بر روی کولرهای گازی، عدد مشخصی درج شده است که با واحد بی تی یو (BTU) خوانده می‌شود. این عدد، در حقیقت توان برودتی یا ظرفیت کولر گازی است که میزان سرمایش آن را به نمایش می‌گذارد. عموماً کولرهای گازی با ظرفیت‌هایی از ۹ هزار تا ۶۰ هزار بی تی یو تولید می‌شوند که بسته به مساحت محیطی که قصد دارید کولر را در آن نصب کنید، می‌توانید ظرفیت مناسب را انتخاب نمایید.

در جدول زیر، توضیح داده‌ایم که به‌طور متوسط برای هر مساحت، چه ظرفیتی از کولر گازی را باید خریداری کنید.

متراژ (متر مربع) ظرفیت کولر گازی بر حسب BTU
۸ تا ۱۵ متر مربع ۹۰۰۰
۲۰ تا ۴۰ متر مربع ۱۲۰۰۰
۴۰ تا ۶۰ متر مربع ۱۸۰۰۰
۶۰ تا ۸۰ متر مربع ۲۴۰۰۰
۸۰ تا ۱۰۰ متر مربع ۳۰۰۰۰
۱۰۰ تا ۱۳۰ متر مربع ۳۶۰۰۰
۱۳۰ تا ۱۶۰ متر مربع ۴۸۰۰۰
۱۶۰ تا ۲۲۰ متر مربع ۶۰۰۰۰

 

2. نوع و برند کمپرسور

یکی از اصلی‌ترین قطعاتی که در انواع تجهیزات تبریدی نظیر کولرهای گازی تعبیه شده است، کمپرسورها هستند. بسته به اینکه کمپرسور استفاده‌شده در کولر از چه نوعی باشد، کیفیت و قیمت کولرهای گازی نیز بر همان اساس تغییر خواهد کرد. کمپرسورهایی که در کولرهای گازی از آن‌ها استفاده می‌شود، عموماً از انواع زیر هستند:

 1. کمپرسوری روتاری
 2. کمپرسور اسکرال
 3. کمپرسور پیستونی

در صورتی که تمایل دارید با انواع کمپرسورها، نحوۀ عملکرد و مشخصات فنی هر یک بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب «آشنایی با انواع کمپرسور و مشخصات فنی آن‌ها + راهنمای خرید و قیمت» را مطالعه فرمایید.

 

3. سازگاری کولر گازی با شرایط آب‌ و هوایی

بدون اغراق یکی از مهمترین نکاتی که باید پیش از خرید کولر گازی به آن توجه کنید، سازگاری دستگاه با منطقۀ جغرافیایی است که در آن سکونت دارید. هر دستگاه، برای استفاده در موقعیت و منطقۀ ویژه‌ای طراحی و تولید می‌شود؛ در نتیجه اگر بدون توجه به این مسئله کالای مد نظرتان را تهیه کنید، قطعاً آن محصول برایتان کاربردی نخواهد داشت.

به‌طور کلی، کولرهای گازی از نظر شرایط اقلیمی به سه دستۀ T1، T2 و T3 تقسیم‌بندی می‌شوند.

 1. کولر گازی T1: مناسب جهت استفاده در مناطقی با آب‌وهوای معتدل
 2. کولر گازی T2: بالاترین کارایی در مناطق سرد
 3. کولر گازی T3: بهترین انتخاب برای نصب در مناطق گرمسیری و حاره‌ای

 

4. نوع کولر گازی

کولرهای گازی در انواع بسیار متنوعی تولید و به بازار عرضه می‌شوند که بر اساس نیازسنجی از موقعیتِ نصب و کابردشان، ویژگی‌های مختلفی نیز دارند. با توجه به اینکه کولر را برای نصب در چه مکانی خریداری می‌کنید و چه انتظاراتی از آن دارید؛ می‌توانید از میان مدل‌های موجود، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

انواع کولرهای گازی عبارتند از:

 • کولر گازی پنجره ای: در پنجره قابل نصب است.
 • کولر گازی پرتابل: عموماً یک تکه هستند و جهت سهولت در جابه‌جایی به چرخ مجهز می‌باشند.
 • کولر گازی اسپلیت: نسل جدید کولرهای گازی هستند و دو تکه می‌باشند. کم‌صدا بودن و تولید برودت بالا از ویژگی‌های اصلی آن‌هاست.
 • کولر گازی ایستاده: همچون کولرهای گازی معمول، دو تکه است؛ اما به جای نصب روی دیوار، روی زمین قرار می‌گیرد.

 

5. گاز مبرد به‌کار رفته در کولر گازی

چرخۀ تبرید کولرهای گازی و اسپلیت‌ها بدون حضور گاز مبرد در آن‌ها، عملاً بی‌معناست. گازهای مبرد نیز انواع بسیار متنوعی دارند که بسته به نوعشان، می‌توانند ویژگی‌ها و کیفیت مختلفی داشته باشند. یکی از پُراستفاده‌ترین گازهای مبرد در کولرهای گازی، R22 است؛ اما این مبرد آثار مخرب زیست‌محیطی بسیاری دارد.

گاز R410a یکی از جایگزین‌های R22 در تجهیزات تبریدی است که علاوه‌بر سازگاری بسیار ایده‌آلش با محیط‌زیست، مصرف برق را کاهش داده و طول عمر دستگاه را نیز به‌طور معناداری افزایش می‌دهد. این نوع گاز مبرد که انتخابی مناسب جهت استفاده در کولرهای اینورتر و پرتابل است، در مقایسه با R22 به تعداد دفعات شارژ بسیار کمتری نیز نیاز دارد.

البته لازم به ذکر است که مبردهای استفاده‌شده در صنعت تبرید، به این دو نوع خلاصه نمی‌شوند. به همین علت در زمان انتخاب بهتر است ویژگی‌ها و مشخصات سایر گازهای مبرد را نیز بررسی و بهترین گزینه را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

 

6. عملکرد کولر گازی

با توجه به شرح وظایف و ویژگی‌هایی که برای کولرهای گازی تعریف شده است، این تجهیزات کاربردی می‌توانند دو عملکرد حرارتی و برودتی را به‌طور همزمان داشته باشند. در نتیجه؛ در زمان خرید، یکی از نکاتی که می‌تواند بر انتخاب کولر گازی تأثیرگذار باشد، توانایی دستگاه در ایجاد سرمایش و گرمایش به‌طور همزمان است.

 

7. معمولی یا اینورتر بودن کولرهای گازی

یکی از ویژگی‌های کاربردی و مثبت کولرهای گازی، مجهز بودن آن‌ها به موتور اینورتر است. در کولرهای گازی اینورتر، زمانی که دما به حد ایده‌آل رسید، برخلاف کولرهای گازی معمولی، دستگاه خاموش نمی‌شود؛ بلکه دور موتور متناسب با دمای محیط و عددی که برای کولر تعریف شده است، کاهش می‌یابد تا در صورت لزوم مجدداً به حالت قبل بازگردد. استفاده از کولرهای گازی اینورتر ضمن اینکه کمک بسیار شایانی به افزایش طول عمر دستگاه می‌کند، سبب صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز می‌شود.

به‌تازگی فناوری جدیدی به نام دوال اینورتر (Dual Inverter) در کولرهای گازی اضافه شده است که علاوه‌بر بالا بردن طول عمر دستگاه، افزایش بهره‌وری آن، سبب مدیریت بهینه‌ترِ مصرف انرژی نیز می‌شود. این فناوری همچنین، توان برودتی و قدرت کمپرسور دستگاه را نیز به‌مراتب افزایش می‌دهد.

 

8. تعداد پنل کولر گازی

پنل در حقیقت بخشی از کولر گازی است که در فضای داخلی ساختمان نصب می‌گردد. بدیهی است که هرچه تعداد پنل های کولر گازی بیشتر باشد، قیمت خرید آن نیز به همان میزان افزایش می‌یابد؛ البته توجه به این نکته ضروری است که به هیچ عنوان، اضافه کردن خودسرانۀ پنل، بدون توجه به توان دستگاه و مسائل جانبی توصیه نمی‌گردد؛ چراکه این امر می‌تواند باعث وارد آوردن فشاری بیش از حد تحمل کمپرسور دستگاه شده و آن را بسوزاند.

علاوه‌بر موارد یادشده، از دیگر مؤلفه‌هایی که در زمان خرید انواع کولر گازی باید به آن‌ها توجه کنید، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • 9. برند کولر گازی
 • 10. رده‌بندی مصرف انرژی
 • 11. هوشمند بودن
 • 12. قابلیت تصفیۀ هوا
 • 13. دارا بودن فیلترهای حفاظتی مختلف، نظیر فیلترهای آنتی باکتریال و ضد حساسیت
 • 14. قدرت پرتاب باد
 • 15. میزان سروصدای تولیدی توسط کولر گازی
 • 16. زیبایی بصری کولر گازی
 • 17. نوع برد کولر گازی

 

معرفی بهترین مدل‌های انواع کولر گازی ایرانی و خارجی

در این قسمت بر اساس نظرات خریداران، ده‌ها مدل از بهترین کولرهای گازی ایرانی و خارجی موجود در بازار این روزهای کشور را به همراه ویژگی‌ها و مشخصات هریک لیست کرده‌ایم تا در زمان خرید کولر گازی بتوانید از آن به‌عنوان مرجعی مفید استفاده کنید.

با‌این‌حال، در صورتی که به مشاورۀ تخصصی نیاز دارید؛ می‌توانید با شماره‌گیری ۰۹۱۶۰۰۵۰۲۵۹ و ۹۱۳۰۲۵۹۳-۰۲۱ با کارشناسان مجموعۀ اینترنتی دکتر کول ارتباط بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین محصول راهنمایی کنند.

مدل‌هایی از بهترین کولرهای گازی ایرانی

برترین کولرهای گازی ایرانی

1. بهترین مدل کولر گازی برند توچال الکتریک

یکی دیگر از برندهای باکیفیت ایرانی در تولید تجهیزات تبریدی و تهویۀ مطبوع، توچال الکتریک است. این شرکت توانسته با توزیع، نصب و راه‌اندازی حرفه‌ای محصولاتش در سراسر کشور و همچنین ارائۀ خدمات ویژه به مشتریان، بسیاری از رقبا را کنار بزند و جایگاهش را در سبد خریداران تثبیت کند. کولرهای گازی برند توچال الکتریک، انعطاف بسیار بالایی در نصب لوله دارند، سروصدای اندکی تولید می‌کنند و از توان برودتی بالایی برخوردار می‌باشند.

همچنین، از دیگر ویژگی‌های مثبت کولرهای گازی توچال الکتریک که آن‌ها را به گزینۀ مناسبی جهت خرید تبدیل می‌کند، می‌توانیم به مصرف انرژی بهینه در آن‌ها، نصب و راه‌اندازی آسان، تعمیرات نسبتاً ارزان قیمت و خدمات پس‌از فروش مقبول اشاره کنیم.

برترین انواع مدل‌های کولرهای گازی برند توچال الکتریک عبارتند از:

 • کولر دیواری ۱۲ هزار توچال الکتریک
 • کولر ۱۸ هزار توچال الکتریک
 • کولر ۲۴ هزار توچال الکتریک
 • کولر ۳۰ هزار توچال الکتریک

 

2. بهترین مدل کولر گازی برند ایران رادیاتور

بهره‌گیری از کمپرسورهای باکیفیت از برند GMCC که توان برودتی بسیار بالایی دارند، کندانسورهایی که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ‌زدگی را دارا می‌باشند، از جمله ویژگی‌های کولرهای گازی تولید برند وطنی «ایران رادیاتور» است. گارانتی ۵سالۀ کمپرسور و گارانتی ۱۸ماهۀ قطعات تعبیه‌شده در کولر نیز از دیگر مزایای محصولات این برند ایرانی به شمار می‌رود.

محبوب‌ترین انواع مدل‌های کولر گازی برند ایران رادیاتور عبارتند از:

 • کولر گازی برند ایران رادیاتور مدل ICA-24CH-A
 • کولر گازی مدل ICA-12CH-A برند ایران رادیاتور
 • کولر برند ایران رادیاتور مدل ICA-30CH-A
 • کولر گازی روتاری برند ایران رادیاتور مدل ICA-18CH-A

 

3. بهترین مدل کولر گازی برند جی پلاس (G Plus)

یکی از شناخته‌شده‌ترین و محبوبت‌ترین برندهای ایرانی حال حاضر در بازار تجهیزات تبریدی و تهویۀ مطبوع، برند چی پلاس است. در حقیقت شرکت گلدیران، پس از سال‌ها واردات انواع تجهیزات سرمایشی و تهویۀ مطبوع از برترین برندهای روز دنیا، حالا شخصاً اقدام به تولید این محصولات تحت لیسانس برند کره‌ای ال جی، نموده است. محصولات این شرکت که با نام تجاری «جی پلاس» شناخته می‌شوند، با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید می‌شوند.

تجهیزات تبریدی تولید برند جی پلاس؛ عملکرد دوگانۀ حرارتی و برودتی دارند، از تکنولوژی بی‌نظیر «دوال اینورتر» بهره می‌برند و گاز مبرد به‌کاررفته در آن‌ها از نوع R410a است که دوست‌دار محیط‌زیست بوده و آسیبی را متوجه لایۀ اوزون، نمی‌سازد. همچنین، قدرت پرتاب باد در این محصولات نیز بسیار قابل قبول است. از دیگر ویژگی‌های کولرهای گازی جی پلاس، می‌توانیم به کم‌صدا بودن و داشتن فیلترهای ویژه جهت ممانعت از ورود آلاینده‌ها به داخل ساختمان اشاره کنیم.

محبوب‌ترین مدل‌های کولر گازی برند جی پلاس عبارتند از:

 • کولر گازی ۳۰ هزار برند جی پلاس مدل GAC-HF30TQN1
 • کولر گازی برند جی پلاس مدل GAC-HF18TQN1 ظرفیت ۱۸ هزار
 • کولر گازی ۲۴ هزار برند جی پلاس مدل GAC-HF24TQN1
 • کولر گازی اینورتر ۱۸ هزار برند جی پلاس مدل GAC-HV18TVN1
 • کولر جی پلاس مدل GAC-TM18LU1 (مناسب مناطق معدل و گرم)
 • کولر گازی مدل GAC-TM9LU1 برند جی پلاس
 • کولر گازی جی پلاس مدل GAC-TE30LU1 (مناسب مناطق معتدل و گرمسیری)

 

مدل‌هایی از بهترین کولرهای گازی خارجی

برترین کولرهای گازی خارجی

1. بهترین انواع کولر گازی برند گری (GREE)

برند معتبر گری یکی از تولیدکنندگان باکیفیت کولرهای گازی و سایر تجهیزات تبریدی در جهان است. محصولات تولیدی این شرکت، عموماً از کیفیت قابل قبول و راندمان عملکردی بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. صرفه‌جویی در مصرف انرژی و به‌دنبال آن، کاهش هزینه‌های مصرفی خانوار از دیگر ویژگی‌هایی مشترک میان محصولات برند گری به شمار می‌روند.

کمپرسورهایی که در کولرهای گازی برند گری به کار رفته‌اند از انواع روتاری، اسکرال و پیستونی هستند که این تجهیزات تبریدی را جهت استفاده در انواع شرایط آب‌وهوایی مناسب می‌کنند. کولرهایی با کمپرسورهای روتاری و اسکرال انتخاب‌های کاربردی برای مناطق معتدل و مرطوب و کمپرسورهای پیستونی بهترین گزینه جهت استفاده در مناطق گرمسیری و حاره‌ای به شمار می‌روند.

اگر ساکن مناطق شمالی یا جنوبی کشور هستید، پیشنهاد ما به شما خریداری کولرهای گازی برند گری است. برخی از پُرفروش‌ترین و باکیفیت‌ترین مدل‌های کولرهای گازی گری عبارتند از:

 • کولر گازی گری مدل اکسنت (Accent)
 • کولر اینورتر گری مدل i cool lomo
 • کولر گازی مدل G4 Matic برند گری
 • کولر گازی اینورتر مدل i cool GWH از برند گری
 • کولر گازی گری مدل S4 Matic
 • کولر گازی اسپلیت برند گری مدل I save-H24H1

 

2. معروف‌ترین کولر گازی برند هایسنس (Hisense)

شرکت چینی هایسنس با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا، اقدام به تولید بهترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات تبریدی و تهویۀ مطبوع در جهان کرده است. محصولات این برند، ضمن اینکه براساس استانداردهای جهانی تولید شده‌اند؛ کمپرسورهایی با توان برودتی بسیار بالا دارند و از راندمان عملکردی قابل قبولی برخوردار می‌باشند. در کولرهای گازی هایسنس، از انواع کمپرسورهای برودتی استفاده می‌شود که همین امر، این محصولات را به انتخاب‌هایی کاربردی جهت استفاده در مناطق جغرافیایی مختلف با شرایط آب‌وهوایی متنوع تبدیل می‌کند.

محبوب‌ترین مدل‌های کولر گازی برند هایسنس، در زیر لیست شده‌اند.

 • کولر گازی ۲۴ هزار روتاری هایسنس مدل HRH-24TQ 24000
 • کولر گازی ۲۴ هزار برند هایسنس مدل HIH-24TG
 • کولر گازی ۱۸ هزار از برند هایسنس مدل HIH-18TG
 • کولر گازی هایسنس مدل HRH-12TQ ظرفیت ۱۲ هزار

 

3. بهترین کولر گازی برند ایوولی (Evvoli)

تجهیزات سرمایشی تولید برند چینی ایوولی، قابلیت استفاده در تمامی فصول سال را دارا بوده و مصرف انرژی بسیار پایینی دارند. در ادامه، با برخی از پُرفروش‌ترین مدل‌های کولر گازی برند ایوولی آشنا خواهید شد.

 • کولر گازی ۱۲ هزار برند ایوولی مدل 12000 گلدن
 • کولر گازی ایولی مدل EVCID-12-MD-1
 • کولر گازی پرتابل برند ایوولی مدل EVPR-12K-PO
 • کولر گازی ۱۸ هزار برند ایوولی مدل 18000 گلدن
 • کولر گازی پیستونی مدل EVPIS-18K-MD برند ایوولی

 

4. برترین مدل های کولر گازی اجنرال (Ogeneral)

برند موفق اجنرال یکی از باکیفیت‌ترین شرکت‌های تولیدکنندۀ انواع تجهیزات سرمایشی و تهویۀ مطبوع در جهان است. محصولات این برند ژاپنی که در کشور تایلند مونتاژ می‌شوند؛ علاوه‌بر کیفیت فوق‍‌العاده بالا، مصرف انرژی بسیار پایینی دارند، سرعت عملکردشان در حد مطلوبی است، با دو عملکرد برودتی و حرارتی تولید می‌شوند و ضمن دارا بودن کمپرسورهایی قدرتمند؛ کمترین صدای ممکن را نیز تولید می‌کنند.

به دلیل همین ویژگی‌های مثبت، محصولات برند اجنرال انتخابی مناسب جهت استفاده در مصارف خانگی، اداری و تجاری در تمامی فصول سال به شمار می‌روند.

معروف‌ترین انواع کولر گازی برند اجنرال عبارتند از:

 • کولر گازی برند اجنرال مدل ASGA12LFIA
 • کولر اجنرال مدل ASG36LFIA
 • کولر گازی مدل ASGG18CPTB از برند اجنرال
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGG30CPTB
 • کولر گازی برند اجنرال مدل ASGA24LFIA
 • کولر گازی مدل ASGG24CPTB برند اجنرال

 

5. بهترین مدل‌های کولر گازی جنرال شکار یا کولر گازی لبخندی (ساخت چین)

 • کولر گازی ۲۴ هزار جنرال شکار لبخندی مدل GNR-24GWAA
 • کولر گازی ۳۰ هزار برند جنرال شکار لبخند مدل GNR-30GRAA-1
 • کولر گازی ۱۲ هزار از برند جنرال شکار لبخند مدل GNR-12GWN
 • کولر گازی ۱۲ هزار جنرال شکار لبخندی مدل GNR-12WAA
 • کولر گازی جنرال شکار لبخندی ۱۸ هزار مدل GNRR-18GRAA

 

6. بهترین مدل‌های کولر گازی برند جنرال گلد (ساخت چین)

 • کولر گازی برند جنرال گلد ۲۴ هزار مدل GG-S24000SUPER
 • کولر گازی جنرال گلد ۱۸ هزار مدل GG-S18000PLATINM
 • کولر برند جنرال گلد ۱۲ هزار مدل GG-S12000 PLATINUM
 • کولر گازی مدل GG-S30VITALLY برند جنرال گلد

 

7. معروف‌ترین انواع کولرهای گازی برند تی سی ال (TCL) (ساخت کشور چین)

 • کولر گازی ۲۴ هزار تی سی ال مدل TAC-24CHSA/VA
 • کولر گازی اینورتر ۹ هزار تی سی ال مدل TAC-9CHSA/XA811
 • کولر گازی برند تی سی ال ۲۴ هزار مدل TAC-24CHSA/KET3
 • کولر گازی ۱۲ هزار مدل TAC-12CHSA/KET3 برند تی سی ال
 • کولر گازی ۳۰ هزار برند تی سی ال مدل TAC-30CHSA/JE

 

8. برترین مدل‌های کولر گازی برند شارپ (تولید کشور ژاپن)

 • کولر گازی ۱۸ هزار برند شارپ مدل AH-A18SEM R22
 • کولر گازی برند شارپ مدل AH-A24SEM R22 با ظرفیت ۲۴ هزار
 • کولر گازی ۲۴ هزار مدل AH-A24SEM برند شارپ
 • کولر گازی ۱۸ هزار از برند شارپ مدل AH-A18SEM

 

9. بهترین مدل‌های کولر گازی برند گرین (GREEN) (تولید کشور چین)

 • کولر گازی برند گرین مدل GWS-H24P1T1A
 • کولر مدل GWS-H12P1T1A/R410A برند گرین

 

10. برترین کولر گازی برند ال جی (LG)

برند قدیمی و شناخته‌شدۀ ال جی، دیگر نیازی به تعریف و تبلیغات ندارد. تجهیزات تبریدی و تهویۀ مطبوع تولید این برند کره‌ای؛ عموماً پنل‌های ظریف و قابل حملی دارند. قیمت خرید مقرون‌به‌صرفه، کیفیت بسیار بالا، کمپرسورهای قدرتمند، گاز مبرد دوست‌دار محیط‌زیست و ردۀ مصرف انرژی پایین، از جمله ویژگی‌هایی است که کولرهای گازی برند ال جی را از سایر رقبا متمایز می‌کند.

بهترین و پُرفروش‌ترین مدل‌های کولر گازی ال جی عبارتند از:

 • کولر گازی ۲۴ هزار اینورتر ال جی مدل NGGFA Standard Plus I24CFH(کم‌مصرف و مجهز به فیلتر پاک‌کننده)
 • کولر گازی برند ال جی مدل NF189SQ1 18000 (کم مصرف)
 • کولر گازی مدل M24AKH-SK2 از برند ال جی (مجهز به فناوری دوال اینورتر)
 • کولر گازی ۱۸ هزار ال جی مدل NEXT FIGHTING NF187ST3
 • کولر گازی ۲۴ هزار ال جی مدل NEXT FIGHTING2 NF249SQ1

امیدواریم مطالعۀ این مطلب، ضمن اینکه اطلاعات کافی در نحوۀ انتخاب کولر گازی را در اختیارتان می‌گذارد، دستتان را برای خرید برترین مدل‌های روز کولر گازی و اسپلیت بازتر کند. در صورتی که پس از مطالعۀ این مقاله سؤالی در رابطه با نحوۀ انتخاب و خرید انواع تجهیزات تبریدی و تهویۀ مطبوع و لوازم جانبی آن‌ها داشتید، تنها کافی است تا با شمارۀ ۰۹۱۶۰۰۵۰۲۵۹ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد